זמינים בווטסאפ / בטלפון: 072-2222191

ניקיון דירה לפני כניסה : האם לקחת חברת ניקיון או עוזרת בית?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
Depositphotos_185125520_xl-2015 (1)

במידה ושיפצתם או רכשתם דירה חדשה מקבלן, ודאי נתקלתם בהצטברות האבק והלכלוך שנותרו לאחר הבניה והשיפוץ.. אז מה עושים מכאן? האם עוזרת בית פרטית יכולה להתגבר על פרויקט ניקיון בסדר גודל שכזה? והאם יש בידיה החומרים והמכשור הנכונים לניקיון הקירמיקות, האריחים והפרקטים החדשים שעלו לכם לא מעט כסף?

ניקיון דירה לפני כניסה: מהו סוג הנכס?

האם מדובר בדירה שכורה? דירה מקבלן או דירה שעברה שיפוץ?
כאשר מדובר בניקיון לפני כניסה לדירה שכורה, אין צורך בחברת ניקיון מקצועית שתגיע לביתכם עם צוות עובדים וציוד נלווה. ישנו פער גדול בין שאריות פסולת וכמויות האבק שנותרים בדירה חדשה מקבלן/ משופצת, לבין פסולת של דירה שכורה שהתגוררו בה אנשים לא עד לא מזמן. 

כאשר מדובר בדירה מקבלן/ לאחר שיפוץ, בשנים האחרונות עולה יותר ויותר הביקוש לשירותי ניקיון של חברות ניקיון מקצועיות המעניקות מענה מקצועי וכולל באמצעות מכשור מיוחד וחומרי ניקיון המותאמים למשטחים מגוונים (קרמיקות, ריצוף שיש או גרניט פורצלן, פרקטים, חיפויים מיוחדים ועוד).

 

ניקיון דירה לפני כניסה: מהם השיקולים?

במקרה של ניקיון לפני כניסה לדירה שכורה משתלם יותר להעסיק עוזרת בית תמורת 50 ש"ח בממוצע לשעה למשך מספר שעות בודדות, מאשר לשלם בין 2000 – 1500 ש"ח באופן גלובלי לצוות ניקיון.

כאשר מדובר בדירה מקבלן/ לאחר שיפוץ, לצערנו ישנם לא מעט סיפורים של מתאכלסים חדשים אשר השקיעו את מירב כספם וזמנם ברכישת הדירה, נכנסו להוצאות גדולות של הליך שיפוץ ושירותי אדריכל ומעצבת, רכשו חומרי בניה איכותיים שישרתו אותם לעוד עשרות שנים טובות בלא מעט כסף וכאשר נכנסו נרגשים אל דירתם החדשה שבדיוק עברה ניקיון על ידי עוזרת בית פרטית – נאלצו להתמודד מול נזקי ניקיון קשים ובלתי הפיכים שנגרמו תחת שימוש בחומרי ניקיון המוכרים בכל בית, שאינם מתאימים למשטחים מסויימים ובכך פגמו בלא מעט איזורים חדשים ששופצו בדירה.

חברת ניקיון : מה זה כולל?

חברת ניקיון מגיעה אל דירתכם בתור צוות המצוייד במכשירים מיוחדים המיועדים להגיע לכל פינה בבית החדש שלכם ובנויים ביכולתם להתמודד מול כמויות הפסולת הרבות שנותרו לאחר השיפוץ.
בנוסף, חברת ניקיון מקצועית מגיעה אל ביתכם מצויידת בחומרי ניקוי תוצרת גרמניה וארה"ב המאושרים על ידי ה FDA ומשרד הבריאות.
יעודם של חומרי ניקוי אלו הוא מניעה של נזקים בלתי הפיכים, ויתר על כך שומרים על משטחי הניקוי כמו לדוגמא חומר לניקוי משטחי שיש – שיש היא אבן סופגת, וכאשר מנקים שיש באופן מקצועי באמצעות החומר המתאים לכך, מתבצעת פעולה של ציפוי ונטרול ספיגת כתמים עתידיים.


כל כך השקעתם, תכננתם, קראתם המלצות, התרוצצתם ממקום למקום – מחנות לחנות, חשבתם על כל הפרטים הקטנים ולא התפשרתם לרגע על גימורים, עבודה טובה וחומרים איכותיים – גם ניקיון לפני כניסה לדירה הוא לא דבר של מה בכך וחשוב מאוד לא לקחת בו סיכונים.
על מנת להיכנס לדירה החדשה שלכם בראש שקט אנו ממליצים לכם להשקיע עוד כמה מאות שקלים אחרונים שיסגרו לכם את פרויקט חייכם בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

למידע נוסף והשארת פרטים ליחצו כאן

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

  • פורמט תאריך:DD סלאש MM סלאש YYYY

Call Now Button
גלילה לראש העמוד