זמינים בווטסאפ / בטלפון: 072-2222191

ניקיון דירה אחרי שיפוץ – כל מה שחשוב לדעת!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
ניקיון דירה אחרי שיפוץ

כשאנחנו חושבים על דירה אחרי שיפוץ אנחנו מדמיינים אותה בצורתה הסופית, כשהיא נקייה ומסודרת, אבל בפועל, לפני שהיא מגיעה לשלב הזה, צריך לפנות ממנה את כל השאריות של השיפוצים. איך עושים את זה נכון? הנה כל מה שחשוב לדעת על ניקיון דירה אחרי שיפוץ.

עבודה מקצועית

הדבר הכי חשוב שצריך לדעת על ניקיון דירה חדשה לפני שיפוץ הוא איך לבחור את חברת הניקיון הטובה ביותר, שלא תהרוס את הריצוף החדש ולא תגרום נזק לעבודות שנעשו. בדרך כלל, אחרי שיפוץ, מוצאים הרבה מאוד לכלוך בבית המשופץ, החל מהרבה מאוד אבק וחלקיקים קטנים, אבל גם כתמי צבע או טיח במקומות שהם לא אמורים להיות בהם, שאריות רובה שנדבקו בכל מיני מקומות, חול, וחתיכות של פסולת גסה שהושארו בדירה.
בינינו, להתעסק עם זה בעצמכם זה מפרך ומייאש, וללא הידע המקצועי הנדרש אתם עשויים לגרום לנזקים לדירה ולפגום בתוצאות השיפוץ.

חברת ניקיון אמינה ומקצועית תוכל לבצע את העבודה עבורכם ברבע מהמזמן שזה ייקח לכם, והתוצאה תהיה הרבה יותר טובה.

מי מנקה את הדירה שלכם?

הבעיה בנושא חברות הניקיון היא שאין תקן או חוק שמחייב את חברות הניקיון לפעול על פיו ואין עליהן שום פיקוח. לכן קורה לא אחת שאנשי הניקיון שמגיעים לנקות את הדירה המשופצת באים ללא הציוד המתאים, ללא חומרי ניקיון וללא שום הכשרה או יכולת לבצע את הניקיון אליו התחייבה החברה.

הדרך לבחירה נבונה של חברת ניקיון אמינה לניקיון דירה אחרי שיפוץ מתחילה במענה על השאלות האלה:

כמה זה עולה?

חברה שנותנת מענה מקצועי ואמין, מכשירה את עובדי הניקיון שלה כראוי ומשתמשת בציוד ובחומרים המתאימים, לא תהיה זולה. זה לא אומר שהמחיר חייב להיות יקר מאוד, אבל אם קיבלתם מחברה אחת הצעה זולה באופן משמעותי משאר החברות – פסלו אותה על הסף. או שהם לא ערוכים להתמודד עם העבודה ויכול להיות שגם יגרמו נזקים לדירה, או שזו מלכודת שבסופה תחויבו בהרבה יותר כסף ממה שסוכם.

ניקיון דירה אחרי שיפוץ
להשארת פרטים ומחירים היכנסו

ניסיון, אחריות, מקצועיות

בדרך כלל כדאי להעדיף חברה בעלת ותק וניסיון. על פניו זה נשמע כאילו לחברות חדשות אין סיכוי, אבל אם מדובר באנשים שאתם מכירים או בחברה שתוכלו לקבל עליה המלצות ממכרים או אנשים אחרים זה תמיד עדיף. אם נלך בדרך האלימינציה, בדקו את ההמלצות השליליות, דיס-המלצות. אם החברה אינה חברה טובה או מקצועית, תוכלו למצוא המלצות שליליות ולדעת להימנע. אם לא מצאתם המלצות שליליות – זה טוב.

הצעת מחיר

דרשו מהחברה לשלוח נציג לדירה לפני הצעת המחיר. קבלת הצעת מחיר בטלפון, אפילו אם היא מועברת אחר כך כתובה ובצורת חוזה, היא פתח לאי-הבנות ודרישה לתשלומים נוספים של סוכמו מראש. אם נציג מטעם חברת הניקיון ביקר בדירה החברה לא תוכל לטעון לאחר מכן שלא ידעה מה היקף העבודה המדויק. ודאו שאתם מבינים בדיוק מה כלול בהצעת המחיר ושהכל מגובה בחוזה כתוב וחתום על ידי שני הצדדים.

ביטוח

חשוב שלחברת הניקיון יהיה ביטוח צד ג' כדי שתוכלו לקבל פיצויים במידה ויגרמו נזקים כלשהם לדירה בשל עבודות הניקיון.

בהצלחה!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

  • פורמט תאריך:DD סלאש MM סלאש YYYY

Call Now Button
גלילה לראש העמוד