זמינים בווטסאפ / בטלפון: 072-2222191

ניקיון דירה חדשה לפני מעבר – כל מה שצריך לדעת

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
ניקיון דירה חדשה עם סוגרים הכל לדירה

על פניו, נקיון דירה חדשה לפני מעבר אמור להיות פשוט, כי הרי הדירה ריקה. בפועל מדובר בעבודה קשה, שלוקחת כמה שעות טובות, וכוללת, חוץ מאת ניקיון הרצפה, גם את ניקיון הארונות מבפנים, ניקיון החלונות והתריסים, ולפעמים גם יש שאריות של צבע שצריך להסיר. אז מה עושים? לפניכם כל מה שצריך לדעת על ניקיון דירה חדשה לפני מעבר.

עכשיו או אחר כך?

הנטייה הטבעית של רוב האנשים היא לדחות לאחר כך את מה שאפשר ואת מה שלא דחוף, בעיקר כשנמצאים בזמן לחוץ כמו לפני מעבר דירה. כשעוברים לדירה חדשה ברור שהכי דחוף זה לשטוף את הרצפה באופן יסודי, ורק זה יכול לקחת כמה שעות טובות, בעיקר אם יש כתמי צבע קטנים או גדולים שצריך לנקות. נכון שהרצפה היא החלק הכי מלוכלך והכי דחוף, אבל יש דברים שחובה לנקות לפני המעבר ולא להשאיר לאחר כך, כמו את החלק הפנימי של הארונות, ויש דברים שאפשר להשאיר לאחר כך אבל לא כדאי, כמו החלונות.

ניקיון דירה חדשה עם סוגרים הכל לדירה

כשמנקים רק את הרצפה, ההרגשה הראשונית היא של ניקיון, אבל אז, כשפותחים את הארונות כדי לסדר בהם את הדברים, מגלים שהם מלוכלים. האופציות שעומדות בפניכם בשלב זה הן להכניס את הדברים שלכם ככה לארון, שזה מבאס ואולי קצת מגעיל ובכל מקרה מלכלך את הבגדים, או לנקות את הארון לפני הכנסת הבגדים. אם החלטתם לנקות את הארון עכשיו התוצאה תהיה לכלוך של הרצפה ושוב צריך לנקות אותה. לא חבל?
החלונות יכולים לחכות, לפחות כביכול וברמה העקרונית. הסיכוי שבאמת תנקו את החלונות בקרוב הוא נמוך, אלא אם כן אתם מאלה שמנקים אותם בכל מקרה כל שבוע או שבועיים, ואז אין בעיה. רוב האנשים לא יגיעו לניקוי החלונות בזמן הקרוב לכניסה לדירה וימשיכו לחיות עם חלונות מלוכלכים. לא תמיד מרגישים את זה אבל זה בהחלט מעכיר את האווירה בבית ופוגם במראה של הדירה החדשה.

כמה זמן זה לוקח?

ניקיון דירה חדשה בצורה יסודית ומלאה יכול לקחת בין 6 ל- 12 שעות, תלוי בגודל הדירה ובמספר האנשים שעובדים בה. היקף העבודה הופך אותה לכמעט בלתי אפשרית לביצוע עצמאי, וההמלצה היא להיעזר בחברת ניקיון מקצועית ששולחת אליכם מספר עובדים עם כל הציוד הדרוש. תוך מספר שעות הם יסיימו את העבודה וישאירו בית מבריק. אחרי סיום המעבר תצטרכו לעבור שוב על הרצפה עם סמרטוט – וזהו.

מחירים ואחריות

לא כל חברת ניקיון אכן מבצעת את העבודה כראוי, והרבה מאוד אנשים מספרים על חוויות לא טובות, על עובדי ניקיון שהגיעו ללא ציוד או לא ביצעו את העבודה כראוי. לכן חשוב להקפיד לעבוד על חברה אמינה ומקצועית ולבקש המלצות על העבודה לפני סגירת החוזה.

המחירים, בהתאם לגודל הדירה ולהיקף העבודה הנדרש. בכל מקרה חשוב וחיוני לסכם את המחיר מראש ולדאוג לחוזה חתום ביניכם לבין חברת הניקיון. החוזה צריך לכלול את כל הפרטים המלאים על גודל הדירה ומצבה ועל העבודה הנדרשת בה. אם יש לכם עבודה שחורגת מהסטנדרט חשוב מאוד לציין זאת מראש כדי שלא יתגלעו סכסוכים או ויכוחים בזמן אמת. בסופו של דבר מי שיפסיד זה אתם.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

  • פורמט תאריך:DD סלאש MM סלאש YYYY

Call Now Button
גלילה לראש העמוד